Jump to main content

Apie mus

Išsamios žinios ir patirtis

UAB Saferoad Baltic yra Saferoad grupės dalis.

Saferoad group - lyderiaujanti Europoje eismo saugumo sprendimų gamintoja.

Saferoad Group įkurta 2007 m. Norvegijoje, susijungus Ørsta group ir Euroskilt Group. Nuo 2007 m. Saferoad Group įsigijo dar keletą  įmonių kelių eismo saugumo versle ir dabar grupėje dirba daugiau nei 2100 darbuotojų trylikoje šalių.

Saferoad Group lyderiauja keletoje pagrindinių eismo saugumo sričių ir siūlo platų novatoriškų ir aukštos kokybės kelių eismo saugumo sprendimų spektrą. Klientai vertina mūsų stiprią vietinę komandą ir sukauptas grupėje technines žinias. Dėmesys produktų kūrimui, aukštos kokybės standartams, geriausiam aptarnavimui ir didelė patirtis suteikia mums galimybę būti patikimais ir atsakingais partneriais.

Saugesniam gyvenimui kelyje


kasdien  Saferoad Group kuria produktus ir sprendimus. Čia mokosi kelių darbuotojai, kurie paskui montuoja eismo saugumo produktus, taip visoje Europoje keliai bei greitkeliai tampa saugesniais. Mūsų misija – prisidėti prie saugesnio gyvenimo kelyje ir esame pasiryžę kurti kelių eismo saugumo sprendimus, kurie padėtų sumažinti eismo įvykiuose sunkiai sužeistų ar žuvusių žmonių skaičių.  

 „Vision Zero“ yra integruota grupės mąstysenos dalis; nulis sunkių sužalojimų ir nulis žuvusiųjų keliuose.